ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים קטנים מחיר / מחירים

אירועים קטנים נוצרו במטרה להפוך כל חגיגה לאינטימית יותר, שתכלול מפגש עם האנשים הקרובים אלינו ביותר. בניגוד לאירוע המוני בו אנו נדרשים למלא חורים של אולם גדול, ולהזמין את קרובי המשפחה והחברים מהמעגל הרחוק יותר, כאן ניתן למעשה לקבל את אלו עמם אנו מצויים בקשר תמידי. הרעיון הנו ארגון של חגיגת מצומצמת שתהיה בהתאם לשביעות רצון כולם. 

על מנת לקחת חלק פעיל בארגון, דאגנו לשף מקצועי ועתיר ניסיון שילווה אתכם בכל ההליך. מנות יורכבו בתפריט מותאם אישית, ויאפשרו לכולם ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת. את הפתרון אנו מעוניינים להשיג עבור כל מקום בו נרצה לחגוג, ואנו בקייטרינג דופלקס נגיע עד אליכם. באפשרותנו לעזור לכם להרכיב את המנות שיתאימו לטעם האישי שלכם ושל האורחים שלכם, וכן מנות טבעוניות, צמחוניות, ללא גלוטן, לסוכרתיים ושילובים נוספים.

מגוון המקומות בהם תוכלו לחגוג בערים השונות כולל חופי ים, פארקים, חצרות בתים וכן אולמות סגורים לימי החורף הקרים. כל מקום מגיע עם אווירה ייחודית משלו, ומאפשר יצירת אירוע מהסוג המיוחד ביותר. אנו מציעים לכולם את האפשרות ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת, הכוללת את החלק החשוב והוא המזון שמוגש באירוע. 

צורות הגשה שונות ניתנות גם הן לבחירה אישית וכוללת הגשה אישית, באמצעות בופה עם או בלי מלצרים, מגשי אירוח, ובכל אחת מצורות אלו ניתן יהיה ליהנות משירות איכותי וללא כל פשרות. אנשי הצוות שלנו ידאגו ללוות אתכם עד לרגע השיא באירוע שלכם, ולדאוג למנות בהתאם לדרישה אישית. 

בגזרת המחיר האפשרויות אינן מוגבלות ותלויות ברצון שלכם ליהנות ממנות מגוונות. ככל שתזמינו יותר לחגוג עמכם כך רמת המחיר תעלה. ההשקעה היא זו שתביא בהכרח מנות מרכיבים טריים ואיכותיים, ולכן שמדובר באירוע קטן ואינטימי חשוב מאוד שלא להקל ראש בנוגע לאיכות. 

קייטרינג לחברות ועסקים

אירועים עסקיים הפכו להיות חלק שגרתי במהלך חייו של כל עסק.

לפרטים נוספים