ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים קטנים מחיר / מחירים בשרון

אזור השרון הוא זה המאפשר לנו לחגוג אירוע, בשילוב של מוזמנים מצפון ומרכז. שלל פתרונות יאפשרו לכם לחגוג כל סוג של אירוע, לרבות חתונות, בריתות, בר או בת מצוות, ימי הולדת ועסקיים. אנו בקייטרינג דופלקס נדאג ללוות אתכם ולוודא כי כל מה שאתם מתכננים באמת יתרחש. בעזרת אנשי מקצוע מובילים אתם תוכלו לענות על כל צורך, בהתאם לאווירה אותה אתם מעוניינים ליצור. מגוון מנות איכותיות אותם יש לנו להציע כוללות גם את אלו המקוריות והיצירתיות ביותר, פרי יצירתו של שף מקצועי מוביל בתחומו.

קייטרינג דופלקס מתמחה באירועים קטנים המתקיימים באזור השרון, ומעניק שירות וליווי מקצועי לאורך כל הדרך. אם אתם חושבים לחגוג פרט חשוב שהתרחש בחייכם, הרי שאצלנו תוכלו לענות על מבוקשכם במגוון דרכים מיוחדות. מזון באירוע הוא כלי חשוב המשפיע על קיומו. כיום לא נוכל להצביע על הרבה חגיגות שמתרחשות ללא קייטרינג, ולכן חשוב לבחור במנות מיוחדות שמשקפות את עולמכם. אנו מעניקים מידע חשוב אודות כל האפשרויות שעומדות לרשותכם, ומיישמים אותן בהתאם לקהל יעד שמשתתף בחגיגה. 

המחירים אותם אנו מציעים נובעים מההשקעה הגדולה במנות בתפריט, ובאיכות החומרים המשמשים ליצירתם. אצלנו תמצאו את הרכיבים הטריים ביותר, שעוברים בקרת איכות גבוהה בטרם ההגעה אלינו. בשל כך מי שמחפש חיסכון באירוע קטן אותו מעוניין להפיק, לא יוכל למצוא אותו אצלנו. כקייטרינג בוטיק המתמחה בשלל מוצרים המספקים הנאה רבה, נרשת השקעה במידה ומעוניינים לשכור את השירותים שלנו. עם זאת, אירוע בהיקף מצומצם יותר, יגרור אחריו הוצאות מבוקרות יותר ולכן יש להתחשב בכך. 

קייטרינג לחברות ועסקים

אירועים עסקיים הפכו להיות חלק שגרתי במהלך חייו של כל עסק.

לפרטים נוספים