ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים קטנים מחיר / מחירים רמת אביב

מחירים הם אלו המניעים אותנו מלרכוש מוצר או שירות כלשהו. אירועים קטנים כוללים בהכרח את הפתרון היעיל ביותר, בכך שיכלול את האלמנטים החשובים לנו בשילוב היכולת לגשת לכל מוזמן. ברמת אביב ישנם מקומות רבים המציעים מחיר גבוהה בנוגע לקיום אירוע קטן. אנו בקייטרינג דופלקס יוצרים לכל לקוח את האירוע על פי השקפת עולמו, אך מאמינים כי איכות גבוהה פירושה השקעה בהתאם. אם אתם מחפשים קייטרינג זול ומנות בסיסיות, לא נוכל לספק לכם אותן, אך במידה ותרצו לשקיע בשביל ההנאה האישית שלכם ושל המוזמנים, יש לנו את כל הכלים לסייע לכם.

שף מקצועי יסייע עבורכם בכל הליך הבחירה, ויספק מענה לכל שאלה או בקשה מיוחדת. שלבי הרכבת התפריט אמנם עשויים להיות מייגעים מאוד, אך נצליח להוסיף אותם לחוויה בזכות צוות מקצועי שיודע היטב כיצד הדברים מתנהלים. אם יש לכם כיוון מסויים כיצד האירוע שלכם אמור להיראות, אין ספק כי תקצרו לכם את ההליך ותהפכו אותו ליעיל יותר מבחינתכם. מבחר המנות שלנו כולל אפשרות לקלוע לכל טעם, לרבות יצירת חלופות לבעלי העדפות צריכה ספציפיות ורגישויות. 

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, ונעניק שירות הכולל כלי הגשה ייחודיים שיתאימו לאווירה. באפשרותכם לבחור מתוך צרות הגשה שונות: מגשי אירוח, בופה בהגשה עצמית או הגשה אישית על ידי מלצרים לשולחנות. לכל בחירה שלכם תהיה השפעה על איך שהאירוע שלכם ייראה, לכן מומלץ לחשוב היטב על כל צעד. בחירה בנו כקייטרינג לאירועים קטנים ברמת אביב, תבטיח תמורה מושלמת למחיר וליווי צמוד עד שאחרון המוזמנים שלכם יעזוב את מקום האירוע.