ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים קטנים על האש רמת אביב

אירוע קטן יהיה בהכרח אינטימי יותר, וישלב בתוכו שלל דרכים שיספקו הנאה עם כל המוזמנים שלכם. פן אישי יהיה זה שיספק עבורנו איכות גבוהה, וזאת בניגוד למקבילו ההמוני, שמאופיין בכך שהנו מרוחק יותר. הקייטרינג שלנו כולל הרבה מאוד אפשרויות בחירה, ובין השאר אנו מקיימים אירועים קטנים על האש. שף מקצועי בליווי אנשי צות, יהיו אחראים על הרכבת תפריטים בהתאם לאווירה כללית באירוע שלכם. אצלנו האיכות מדברת מעל הכל, ונדאג שזו תסופק במלוא הדרה.

על האש או מנגל אם תרצו הוא מקור לישראליות, ולא סתם כמעט כל חג יוצאים ישראלים בהמוניהם לחגוג באמצעות פיקניק בחיק הטבע. אצלנו בקייטרינג דופלקס יזרמו אתכם בנוגע לכל מקום בו תבחרו לחגוג. האפשרויות הינן בלתי מוגבלות וכוללות חוף ים, פארקים, אזורים כפריים וכמובן כל אולם או גן אירועים. קייטרינג הוא בהכרח מה שאנו מחפשים שיהיה בכל אירוע, ולכן רצוי להשקיע מחשבה רבה בפניה אל כל לקוח באשר הוא. 

אם אתם מתכוונים ליצו איכות בכל מה שאתם מעונייינים לתכנן, הרי שהגעתם למקום הנכון. מבחר מנות ייחודיות שיבנו בהתאם לצרכים אותם תמסרו בפגישה ראשונה עמנו, יהוו את הבסיס לקיום חגיגה פרטית או עסקית. הענקה  ללקוח את מה שהוא זקוק עבור קהל המוזמנים שלו, תעמוד בקנה אחד עם כל חלופה לבעלי רגישויות והעדפות צריכה. אנו מעניקים לכל דורש את האפשרות ליהנות בגדול, ממה שנחשב לבורג המרכזי בכל חגיגה.