ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירוע חברה

אירועים הם חלק ממה שעושה לנו שמח ומעניין בחיים. קייטרינג לאירוע חברה מאפשר לחגוג כל חג או נקודה שהעסק הגיע אליה, במקסימום איכות. אנו בקייטרינג דופלקס מומחים לספק עבורכם שירותי מזון מתקדמים, שכוללים מנות מקוריות שהוכנו מרכיבים טריים בלבד. העבודה מתבצעת באותו יום, והתוצרת תעניק חוויה לכל מי שנוכח.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, לרבות אזור השרון והמרכז. שירות מנצח הכולל שף מקצועי ומגוון אנשי צוות, ידאגו למלא אחר כל בקשה שלכם. אצלנו מודעים לכל הרצונות ומאפשרים בניה של תפריט שיכלול פניה לכל טעם אישי. פתרונות ייחודיים יותאמו במיוחד עבור טבעונים, צמחונים, רגישים לגלוטן וסוכרתיים, והם אלו שיעניקו עבורנו את כל מה שצריך על מנת ליהנות בלי פשרות.

מבין מגוון המקומות בהם ניתן לחגוג, תוכלו למצוא גם חופי ים, פארקים, חורשות טבע, בתים פרטיים, אולמות סגורים ושאר אתרים מעניינים ומרגשים לא פחות. פניה לפן הרגשי במיוחד באירוע מסוג זה נובע מהרצון להעניק הרבה מעבר למה שאתם בהכרח מחפשים. היכולת לשמח אנשים היא המומחיות שלנו, ואנו נספק זאת עם המון אהבה.

שף מקצועי יהיה אחראי למנות בתפריט וייעץ בנוגע לבחירה שלהם. באפשרותכם לבחור מנות קטנות המתאימות למסיבות, וכן אלו למטרת ארוחה עשירה בכל טוב. הליך הבחירה הנו שלכם באופן בלעדי. אם אתם אלו שנבחרתם לארגן את האירוע העסקי בחברה, אז יש לכם מושג או שניים בתחום.

הביצוע יהיה בהתאם לאווירה אותה אתם מעוניינים להשיג, לרבות הגשה במגשי אירוח, בופה, או אישית באמצעות מלצרים. ניתנת עבורכם זכות גדולה ליהנות מכל הטוב שיש לנו להציע, הכולל מנות איכותיות ומקוריות.

 

 

 

קייטרינג לחתונה קטנה

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

לפרטים נוספים

קייטרינג לאירועים

אירועים ביתיים ופרטיים הינם אינטימיים לרוב כאלו הנמדדים בזכוכית מגדלת משום שבאירועים מסוג זה, ההקפדה על הפרטים היא גדולה יותר.

לפרטים נוספים