ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירוע פרטי בתל אביב

תל אביב ידועה גם כעיר ללא הפסקה, השופעת מקומות מיוחדים בהם ניתן לקיים אירוע פרטי. אנו בקייטרינג דופלקס מעניקים שירות הכולל כל פתרון הסעדה אותו תבחרו. קיום אירוע בתל אביב הוא לא רק מקור לסמל סטטוס, אלה הוא מוביל אותנו להגשים כל שאיפה שלנו. בסיוע שף מקצועי ועתיר ניסיון, ניתן להגיע לכל מקום בארץ ולהוביל את החגיגה לשביעות רצון כולם. 

על מנת ליצור את התפריט המדויק לכולם, נדרש כאמור להיות קשובים לצרכים. אירוע פרטי כולל את האנשים הקרובים עמם מצויים בקשר תמידי. אמנם לא כולם יודעים על העדפות צריכה של כל הנוכחים, בייחוד באם מדובר על רבים שמגיעים לחגיגה הפרטית שלכם. אתם עשויים לסגור תפריט לאירוע שלכם, שעלול לא להתאים לכל מי שיהיה נוכח בו. לכן, מומלץ לקבל ייעוץ מאיתנו בנוגע לחלופות אותם יש לנו להציע לכל דורש. אפשרויות רבות מונחות לבחירה, בהם היכולת לספק בעלי רגישויות והעדפות צריכת מזון ספציפי. 

בעת הזמנת שירותים מאיתנו נתחייב להגיע לכל מקום בו תבחרו לחגוג. איכות תתקבל כבר מהשיחה הראשונה, ותאפשר ליהנות מליווי אישי עד לרגע השיא בו יוגשו המנות. מענה לכל שאלה טענה או בקשה יתקבל בברכה ויוביל כל אחד לכדי ארגון הפקה בהתאם לרמה בה הוא מעוניין. אנו מציעים מנות מקוריות שנבנות בתפריט אישי, שאינו דומה לכל דבר שהכרתם. קביעת פגישות התאמה וטעימות יובילו לכדי מציאות שונה ובלתי מתפשרת, בה ניקח חלק פעיל בתחום המזון. 

אתם אלו שתבחרו כיצד החגיגה שלכם תתנהל, ובליווי נכון נוכל להעמיד לרשותכם את כל מה שאתם זקוקים לו. צורות הגשה מגוונות הכוללות: מגשי אירוח לשולחנות, בופה מקצועי והגשה אישית יעמדו לבחירתכם בהתאם לאווירה אותה תרצו להקנות. 

קייטרינג לאירועים

אירועים ביתיים ופרטיים הינם אינטימיים לרוב כאלו הנמדדים בזכוכית מגדלת משום שבאירועים מסוג זה, ההקפדה על הפרטים היא גדולה יותר.

לפרטים נוספים