ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לברית לאירועים קטנים בתל אביב

אירועים מציפים את חיינו והופכים אותם למעניינים יותר. כל פרט חשוב ושונה נהוג לחגוג בשילוב מנות לשביעות רצון הנוכחים. קייטרינג לברית לאירועים קטנים בתל אביב אותו אנו מספקים ללקוחות, כולל בהכרח את האפשרות להכיר במציאות אחרת ושונה מכפי שידעתם מהעבר. אתם אלו שתרכיבו את את אירוע הברית שלכם, ואנו נהיה אלו שנספק את האווירה הכוללת מנות פרי יצירתו של שף מקצועי ועתיר ניסיון. 

התפריט אותו תרכיבו יכלול חלופות לבעלי העדפות צריכה מיוחדים ורגישויות. הרמה המוצעת היא גבוהה ומותאמת לכל מקום בתל אביב בו תבחרו לחגוג. אנו בקייטרינג דופלקס נדאג להוציא אתכם מרוצים ונעניק ליווי צמוד החל מהרגע הראשון. אם בחרתם לחגוג באווירה ביתית ואינטימית, נוכל לספק עבורכם את כל הציוד שיתרום להעצמתו. במטרה לעמוד בציפיות של כולם, תוכלו לקיים ייעוץ עם שף שיוכל להמליץ או למצוא חלופות בהתאם לרצונות וצרכים ספציפיים.

אווירה מיוחדת נבנית על סמך ספקים המגיעים להפעיל את האירוע, וכמובן גם במזון שנמוגש בו. ברית בתל אביב יכולה להתרחש כמעט בכל מקום לרבות חופי ים, פארקים ואפילו חלל הבית שלנו. הצוות שלנו בקייטרינג דופלקס יגיע לכל מקום בו תבחרו לחגוג ויספק את כל הנחוץ על מנת שתוכלו ליהנות ולחגוג כפי שצריך. מדובר ללא ספק באירוע מרגש ויוצא דופן, שיסייע לכולם להכיר את הרך הנולד ובין השאר ליהנות מאווירה מיוחדת המותאמת במיוחד עבורכם.