ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לברית מילה

אירועים שונים מקיפים את חיינו מעת לעת והופכים אותם לצבעוניים ומרגשים גם יחד. ברית מילה הוא אחד מהחגיגות, שנהוג לקיים עם האנשים הקרובים אלינו ביותר. קייטרינג לברית מילה יעניק הרבה מעבר למה שאתם מצפים לו, ויספק אווירה ייחודית כפי שמצופה מאירוע מסוג זה. שירותי הקייטרינג שלנו בדופלקס כוללים את כל המרכיבים שיאפשרו יצירת אירוע מושלם ויוצא דופן.

במסגרת החגיגות אותם נהוג לקיים במהלך חיינו, מצוי ברית מילה כחלק בלתי נפרד. הרעיון בביצוע האירוע טמון ברצון שלנו לחגוג באופן מצומצם בדרך כלל, בשילוב ארוחה עשירה בכל טוב. השירות אותו אנו מציעים עבורכם בקייטרינג דופלקס, כולל מבחר מנות שיקלעו לטעם אישי מגוון. אירוע פרטי קטן דוגמת זה, כולל בהכרח את הפתרונות שיתאימו לכל אחד, ויהיו חלק מתפריט שייבנה באופן בלעדי לאחר התייעצות עם שף מקצועי.

ברית מילה הוא אירוע יוצא דופן ומרגש, המבשר על כניסה של דמות חדשה למשפחה. טקס המילה נערך על פי המסורת היהודית, שהוכחה גם כבריאותית לגוף. במטרה ליצור את כל מה שנחוץ על מנת ליהנות, העמדנו צוות מקצועי שכל מטרתו הוא להפיק עבורכם את הארוחה הטובה בהתאם למקום ולרצונות. מומחיות מאפשרת להרכיב את כל מה שיקלע לטעם אישי, ובחירת חלופות תסייע לגעת בכל מוזמן שלכם.

אירוע בהיקף מצומצם כגון ברית מילה, כולל הרבה מעבר לעוד ארוחה. אנו מעוניינים לרצות את המוזמנים שלכם, שיהיו אלו הקרובים אליכם ביותר. יחס אישי וסיפוק רצונות של כל לקוח הוא המומחיות שלנו, ונבצע אותה במומחיות רבה בשיתוף שלל אנשי צוות. קייטרינג לברית מילה כולל הרבה מאוד דברים שירגשו אתכם, ביום מיוחד שנבנה על פי העדפות אישיות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג "הקייטרינג" הינו קייטרינג המתמחה במתן שירות באירועים קטנים.

לפרטים נוספים