ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה בטבע הדרום

הטבע בארץ ישראל שופע מקומות ירוקים מרהיבים, המספקים חוויה כוללת גם עבור תחום האירועים. חתונה בטבע מרגשת במיוחד ושופעת רומנטיקה בזכות נופים מרהיבים. אנו מעניקים לכם את כל מה שתזדקקו עבורו בנוגע לתחום המזון. צוות מקצועי הכולל שף עתיר ניסיון, שגם ייעץ בנוגע לבחירת המנות, יעמדו לרשותכם וילוו אתכם לכל אורך הדרך. הבחירה בקייטרינג שלנו תכלול הרבה מאוד אלמנטים, שיהוו בסיס יציב לקיום כל סוג חתונה בה תרצו להיות מעורבים. 

באזור הדרום ישנם מספר אזורים שיתחרו על ליבכם בנוגע לקיום החגיגה הפרטית. מדובר באירוע השיא של כל זוג, ולכן מומלץ לחשוב היטב לפני כל צעד. הצוות שלנו ידאג לספק עבורכם את החוויה המשלימה הטובה ביותר, שתכלול פגישות לקביעת מנות בהתאם לטעם אישי. ייעוץ יתקבל במטרה לענות על צרכים שלכם ושל מי שתבחרו לחגוג אתכם. אנו מספקים חוויה כוללת בשילוב כלי הגשה מיוחדים, עיצוב מותאם אישית וכן מנות הכוללות חלופות לבעלי העדפות מגוונות ורגישויות.

הזמנת שירות מאיתנו יבטיח כי כל מי שנוכח באירוע יהיה מרוצה. שלל אפשרויות בנוגע לבחירת מנות ורכיבים טריים מהן מורכבות, יהוו את הבסיס האיכותי ממנו נצליח לייצר את הכל בהתאם להשקפת עולמכם. בכל אזור בדרום נוכל להגיע ולשמח אתכם בזכות שירות טוב ואווירה נכונה שנחוצה עבור כל זוג ביום המאושר בחייו. 

קייטרינג לחתונה בטבע

חתונה הוא יום חג, כזה שזוכרים ונוצרים לעד.

לפרטים נוספים