ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה קטנה הדרום

חתונה קטנה מכילה בדיוק את מה שאנחנו מייחלים לו. מפגש עם כל הקרובים אלינו ביום המיוחד שלנו. חשיבות הפן האישי יהיה זה שיהווה את הפתרון המושלם עבור כולם, והוא זה שידאג לאירוע אינטימי ברמה גבוהה. אם אתם רוצים ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת באירוע הפרטי שלכם, באיזור הדרום נוכל להגיע ולספק לכם זאת. קייטרינג הכולל מנות ברמת איכות גבוהה במיוחד, בשילוב שלל אלמנטים שיסייעו לנו לעצב עבורכם את החוויה הכללית, הם המפתח המושלם להצלחה של כל חתונה. 

אם אתם מעוניינים להתחיל במסע מרתק בו אנו ניקח חלק פעיל, נצמיד עבורכם שף מקצועי שידאג לעמוד לרשותכם ולהציע מנות ייחודיות כפי שטרם זכיתם להכיר. מגוון צורות הגשה עומדות לנגד עינכם וכוללות מגשי אירוח, בופה עם מלצרים והגשה אישית. מדובר בבחירה אישית של כל זוג ואנו נהיה כאן לעזר עבור כל דבר שתמצאו לנכון. 

החשיבה לקיים אירוע נובעת מהרצון לחגוג עם כל האהובים שלנו, שמהווים את כל מה שבאמת נחוץ לקיים אווירה טובה. על מנת לשמור על אירוע איכותי מומלץ להצטייד בשק של רעיונות מתחום המזון, לשביעות רצון הנוכחים. שף מקצועי יסייע לכם בבחירה ויציע חלופות לבעלי רגישויות והעדפות צריכה שונות. תיאום פגישות בשילוב ליווי צמוד לאורך כל הדרך, הוא חלק מהדי אן איי שלנו ועליו אנו לא מתפשרים לעולם. 

קייטרינג לחתונה בטבע

חתונה הוא יום חג, כזה שזוכרים ונוצרים לעד.

לפרטים נוספים