ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לשבת חתן

שבת חתן הוא אירוע מתוך סדרה של אלו הנלווים לחתונות. מדובר בתפילה המתקיימת בשבת לפני או אחרי האירוע הגדול, וזאת בהתאם לעדה של החתן. לאחר מכן נהוג לקיים ארוחת מצווה הכוללת מאכלים כשרים. קייטרינג לשבת חתן אותו אנו מספקים עבורכם בקייטרינג דופלקס, כולל הרבה מאוד מנות לבחירה ואף מאכלי עדות מגוונים. אם אתם רוצים ליהנות מאווירה טובה, תוכלו להזמין את שירותי הקייטרינג שלנו שידאגו לספק עבורכם את הפתרון לו אתם זקוקים.

אווירה ייחודית היא זו הנחוצה באירוע מסוג זה, ורבים בוחרים בה לאחר שמעוניינים ליצור את האפקט הנכון שאחרי התפילה. האפשרות אותה אנו מציעים כוללת מנות כשרות עם תעודת כשרות, כל שניתן לערוך את הארוחה בתוך אולם פנימי או חצר בבית הכנסת. בחירה באפשרות זו תכלול את הפתרון עבור אלו המעוניינים לכבד את השבת ולא לנהוג.

חשיבות קיום אירוע שבת חתן בעלת משמעות הלכתית רבה. יש הרואים בה כחלק החשוב ביותר בין שלל חגיגות החתונה, מכיוון שמכילה ברכת דרך חשובה למסורת היהודית. אם אתם מתחתנים בקרוב, אתם ודאי מודעים להכנות המוקדמות שעליכם לקיים, וללא ספק תרצו לבחור בטוב ביותר למענכם. הזמנת שירות מאתנו תכלול פגישה עם שף מקצועי, שייעץ עבור מנות נבחרות בתפריט, ויאפשר לכם לענות על כל צורך אישי. מאכלי עדות או תפריט מעודכן ימתין לכם אצלנו, ונדאג לספק מענה הולם ומקצועי לכל טעם.

צרכים שונים כוללים אמונות ואידיאולוגיות מגוונות. סיבה זו מאפשרת לנו למצוא בין כל האפשרויות חלופות עבור צמחונים, טבעונים, בעלי רגישויות. כל אחד יוכל לצאת מרוצה באמצעות השירות שלנו, שמעניק הרבה מעבר לעוד ארוחה. צורות ההגשה יכללו בחירה בין מגשי אירוח, בופה והגשה אישית באמצעות מלצרית, כשהאפשרות הראשונה תיצור עבורכם אווירה אינטימית.

 

 

המלצות לקייטרינג לחתונה

אין חכם כבעל ניסיון, ובמקרה הזה – חברייך עשויים להיות בעלי הניסיון.

לפרטים נוספים

קייטרינג צמחוני במרכז

קייטרינג "הקייטרינג" הינה חברה קייטרינג והסעדה המתמחה בהפקות יצירתיות של אירועים לכל סוג קהל ואוכלוסייה.

לפרטים נוספים