ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לשבת חתן בירושלים

שבת חתן הוא חלק מאירוע חתונה והוא מתרחש לעיתים קרובות לפני או אחרי האירוע הגדול. אנו מספקים מענה הולם הכולל תעודת כשרות, עבור קיום האחרוחה שאחרי התפילה המיוחדת. את האירוע ניתן יהיה לקיים באולם שנמצא בתוך בית הכנסת, או במקום חלופי על פי בחירתכם האישית. שף מקצועי ילווה אתכם ויעניק ייעוץ בנוגע למנות מוצעות שיהיו חלק בלתי נפרד ממה שאתם מעוניינים לתכנן. ירושלים היא עיר מגוונת המציעה שלל אפשרויות לקיום אירועים. שבת חתן מצריכה קיום ארוחה כשרה, וזאת בהתאם למסורת היהודית. 

אצלנו בקייטרינג דופלקס תזכו לקבל את כל מה שאתם באמת זקוקים לו, לרבות כניסה לעולם מרתק בו אתם הכוכבים הראשיים. העדפות והליך הבחירה יתבצע מולכם, וזאת במטרה להעניק את האווירה הנכונה והמדויקת כפי שמצופה. אנו נגיע לכל מקום בו תחפצו לקיים את הארוחה החגיגית, ובין היתר במקום בו הנכם מתגוררים. בשילוב צוות מקצועי שידע לספק מענה וליווי מקצועי לאורך כל המסע, נוכל לייצר עבורכם את הפתרון הנכון והמדוייק ביותר. 

מגוון צורות הגשה ועיצוב ממתינים לכם בקייטרינג דופלקס. בהתאם להעדפה אישית תוכלו לבחור בין הגשה אישית באמצעות מלצרים, בופה בהגשה עצמית או מגשי אירוח שיונחו על שולחנות. האפשרות השלישית היא המועדפת בדרך כלל בסוג אירועים אלו, ולכן אנו ממליצים עליה. ניתנת לכם הזדמנות ליהנות ממנות איכותיות, שנוצרו תוך הקפדה על חומרי גלם טריים בלבד. יש לנו את כל האמצעים להוכיח לכם כי בארוחה כשרה ניתן לקבל הרבה מעבר למה שהכרתם בעבר.

קייטרינג צמחוני במרכז

קייטרינג "הקייטרינג" הינה חברה קייטרינג והסעדה המתמחה בהפקות יצירתיות של אירועים לכל סוג קהל ואוכלוסייה.

לפרטים נוספים