ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לשבת חתן פרטיים בשרון

אזור השרון הוא אחד מהקסומים בארצנו ומצוי על הגבול שבין המרכז לצפון. אירועים הנערכים בו יכולים להיות קטנים או גדולים, ובין השאר גם מרגשים ותואמים לכל סוג אוכלוסיה באשר הוא. אנו מתחייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים כאשר נגיע לספק שירותי קייטרינג, לרבות יצירת מנות מקוריות ומרגשות למען כולם. שף מקצועי ידאג ללוות אתכם ולהציע מנות בהתאם לצורך ואווירה במקום בו תבחרו לחגוג. 

אתם מוזמנים להכיר את כל מה שעשוי למלא את חייכם באור שונה, ויספק את שירות קייטרינג לשבת חתן ברמה המקצועיות. אירועים פרטיים יהיו אלו שיערו במטרה לספק צרכים אישיים, כגון חגיגה של פרט כלשהו בחיינו. שבת חתן מהווה את אחד מהאירועים הנלווים לחתונה, שנהוג בדרך כלל לקיים עם ארוחה עשירה. צורת הגשה יכולה להיות באמצעות מגשי אירוח, בופה או הגשה אישית, ואילו אתם אלו שתבחרו את הדרך הנכונה בהתאם לרצונות שלכם. 

אם מתחשק לכם לקיים אירוע שבת חתן הכולל מזון כשר אנו כאן בכדי לספק לכם אותו, בשילוב תעודה מתאימה. המיקום בו תוכלו לערוך את הארוחה יכול להיות גם אולם של בית הכנסת, וזאת במטרה למנוע חילול שבת במקרה והמרחק מצריך נסיעה. אתם אלו שתקבעו היכן לחגוג ותרכיבו תפריט מקורי ועשיר בטעמים, שיענה על כל צורך אפשרי. 

המחשבה האמיתית שאנו מציעים היא באפשרות לשמח את כולם דרך המזון. יש לנו את כל הכלים שיאפשרו לכם לקיים אירוע קטן כמו שבת חתן, ולספק אווירה נכונה המכילה בין השאר מנות איכותיות.