ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לשבת חתן תפריט בהרצליה

שבת חתן הוא אירוע פרטי המגיע כנלווה לחתונה. במטרה ליצור את החוויה המשלימה, נהוג ליצור אירוע הכולל גם ארוחה. ברוב המקרים ירצו להפיק ארוחה כשרה בשילוב תעודה מתאימה, שתשתלב היטב עם אולם אירועים המצוי במקום כגון בית כנסת. תפילה ועליה לתורה חשובה כחלק מפעולות המתרחשות במסגרת שינוי סטטוס זוגי. אנו בקייטרינג דופלקס מעניקים לכל אחד את האפשרות ליהנות מארוחה איכותית, המשלבת מנות מקוריות בבחירה אישית.

שף מקצועי בשילוב צוות שלם שנוצר במטרה לענות על כל דרישה, יעמדו לרשותכם החל מהרגע הראשון בו תפנו אלינו. שירות מקצועי וליווי צמוד על לריצוי מלא, יוקצה למענכם ויאפשר למצות כל פרט חשוב בארוחה. צרכים וטעמים שונים יובילו לכדי יצירת מספר מנות לבחירה, מתוכם תוכלו להרכיב את התפריט הנכון ביותר למענכם. יש לנו את כל הכלים לייצר עבורכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו, לרבות פתרונות המיועדים לצמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות שונות.

מקום האירוע יכול להיות בסמוך לבית הכנסת בו תתקיים התפילה, ובהכרח מדובר על כמות אורחים מצומצמת. תפריט קייטרינג לשבת חתן בהרצליה כולל הרבה מאוד ערכים, שיעצימו את החגיגה ויובילו אותה לשיאים חדשים ומרגשים. אנו נגיע לכל מקום בו תבחרו לחגוג, לרבות פארקים, אולמות סגורים, ועוד שלל אפשרויות שיתאימו לכל צורך. כל שאלה ובקשה יקבלו מענה הולם מאיתנו, שיאפשר את הדרך הנכונה למען הצלחה. אם אתם חושקים בשירות מיוחד ובאוכל טעים עבורכם ועבור קהל המוזמנים שלכם, הגיתם למקם בו השמיים הם הגבול.