ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג על האש

על האש הוא מושג כל כך ישראלי עד שאירועים רבים נבנים בזכותו. הביצוע פשוט לכאורה, ומציג עבורכם את הפתרון הטוב והמקצועי לארוחה בה כולם יהיו מרוצים. אצלנו בקייטרינג דופלקס מאמינים שקייטרינג על האש הוא הרבה יותר מסתם עוד צליה של סטייק על גחלים. נגיעות מיוחדות של שף מקצועי אותו נקצה לכל דורש, יהפוך את החוויה למיוחדת, ויספק את כל מה שנחוץ עבור ארוחה בשרית משובחת יחד עם כל האנשים עמם תהיו מעוניינים לחגוג. 

הפתרון אותו אנו מעניקים לכל לקוח כולל הקצאה של אנשי צוות, שילוו אותו החל מהרגע הראשון בו פנה אלינו. שירות מקצועי הוא המפתח לכל מה שמעוניינים להשיג, לרבות קביעת מנות ייחודיות ומקוריות. על האש מסמל בצורה הטובה ביותר את הישראליות, ולכן בחירה בסוג קייטרינג כזה יהיה טבעי עבור מי שמעוניין לחגוג אירוע פרטי או עסקי. המקומות המועדפים בהם ניתן לקיים את סוג האירוע הספציפי הינם פארקים, חופי ים, אורים כפריים וכן חצרות פרטיות. כל לקוח יבחר את המקום שיתאים עבורו ואנו נגיע לשמח אתכם. 

המדינה בה אנו חיים שופעת מקומות מרגשים ורומנטיים, בהם ניתן לקיים קייטרינג על האש. בסיוע שף מקצועי תוכלו לקבל את ההחלטה בהתאם לסוג הקהל שלכם. חתונות, בריתות, בר או בת מצווה ואירועים עסקיים רבים, יוכלו ליהנות מתפנית שונה בזכות קייטרינג על האש. הזמנת שירות איתנו יכלול את כל הפרטים הנלווים, לרבות כלי הגשה שישלימו את החוויה הכללית באירוע.

קייטרינג צמחוני - מחיר / מחירים

אנו, ב"הקייטרינג" מתמחים בהפקתו ויצירתו של כל אירוע, גדול כקטן, מפואר או צנוע וסולידי.

לפרטים נוספים