ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג על האש כשר בירושלים

עם ישראל מפיק אירועים על האש בכוחות עצמו מספר פעמים בשנה. החג הפופולארי ביותר בו מתרחשת האפשרות הזו הוא יום העצמאות, בו אין הגבלה דתית לקיים את מצוות צליית הבשרים על המנגל. ירושלים היא עיר הקודש שלנו כעם היהודי, ולכן בכל הנוגע לכשרות תהיה חובה לייצר מנות מתאימות. אנו בקייטרינג דופלקס מספקים לכל דורש קייטרינג על האש כשר, שיהיה תואם להשקפה של כל אירוע באשר הוא. אם אתם בוחרים ליהנות מאווירה אחרת ושונה באירוע שלכם, וכמובן שלא מתפשריםן על איכות, נוכל להפיק לכם את כל מה שתזדקקו לו לרבות ייעוץ מקצועי ויעיל.

בירושלים יש מקומות רבים בהם ניתן לחגוג באמצעות הקייטרינג שלנו. שף מקצועי ייעץ עבורכם בנוגע לבחירת המנות בתפריט, וזאת בהתאם לרצונות אישיים והבנת צרכים של הקהל שמגיע לחגוג אתכם. תעודת כשרות תסייע לקבל החלטות בנוגע לאירוע, לרבות הבנה שלכם אודות רצונות של מוזמנים המגיעים לחגיגה. במידת הצורך ניתן לייצר חלופות לבעלי רגישויות שונות וכן העדפות צריכה. כיום ישנם רבים שמעדיפים לא לצרוך מוצרי בשר, וזאת מטעמי בריאות או השקפה. הקצאת חלופות יסייעו להם ליהנות במידה שווה מכל מה שאתם עומדים לתכנן.

צורות הגשה גם הן נתונות לבחירה אישית שלכם. מבין שלל האפשרויות תוכלו לבחור בהגשה לשולחנות באמצעות מגשי אירוח, בופה בהגשה עצמית או על ידי מלצרים. אנו מעוניינים לספק עבור כל אירוע את הטוב ביותר, ולכן לא נתפשר על רכיבים ובשר טרי בלבד. קייטרינג על האש נראה לכאורה כדבר פשוט, אך עם נגיעות של השף שלנו הוא מקבל סגנון שונה מכפי שזוכים להכיר בדרך כלל. 

קייטרינג צמחוני - מחיר / מחירים

אנו, ב"הקייטרינג" מתמחים בהפקתו ויצירתו של כל אירוע, גדול כקטן, מפואר או צנוע וסולידי.

לפרטים נוספים