ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג על האש כשר הצפון

על האש הוא מונח ישראלי המצייר את המקרה בו צולים בשרים על המנגל. בנוגע לסצינת האירועים המתפתחת, ישנם הרבה מאוד דרכים שיהפכו את החוויה שלכם להרבה יותר טובה. הצפון מכיל הרבה מאוד דרכים בהם ניתן לקיים קייטרינג על האש כשר. עם הרבה מאוד אלמנטים מעניינים כדאי ומומלץ להכיר את הפתרונות מתחום המזון. חופי ים, פארקים וכן בתים פרטיים או אולמות סגורים, עומדים כנגד עינכם הרואות ומאפשרות לקיים כל סוג אירוע הכולל קייטרינג על האש. 

כשרות היא חלק ממה שחשוב ליהודים באשר הם. שמירה על פרט זה תכריע עבור רבים האם לשכור שירות מזון. אנו בקייטרינג דופלקס מציעים מנות כשרות בליווי תעודה מתאימה, וזאת בכדי לאפשר הנאה רבה לכלל לקוחותינו. איכות מתבטאת גם במתן שירות ברמה גבוהה, ואנו נוכל לקיים זאת בדרך הטובה והמקצועית ביותר. בסיוע של אנשי מקצוע מובילים כגון שף מקצועי ועתיר ניסיון וידע, תוכלו ליהנות מתפריט איכותי ומקצועי שיענה על כל צורך שלכם.

אנו נגיע לשמח אתכם בכל מקום שתבחרו באזור הצפון. בשילוב עיצוב שיתאים לאווירה וכלי הגשה ייחודיים. במטרה לענות על כל צורך הקצנו שלל אפשרויות הגשה מתקדמות, שיסייעו בקבלת החלטות מסודרת למען כולם. מודעות לצרכים בסיסיים ומתקדמים תוביל לכדי פתרונות כגון: מזון המיועד לצמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות. כל אחד יוכל למצוא את עצמו אצלנו ולקבל שלל דרכים שיסייעו לו לכל אורך הדרך. 

קייטרינג צמחוני - מחיר / מחירים

אנו, ב"הקייטרינג" מתמחים בהפקתו ויצירתו של כל אירוע, גדול כקטן, מפואר או צנוע וסולידי.

לפרטים נוספים