ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג על האש לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים שופע שלל רעיונות יצירתיים שהופכים כל אחד מהם למושלם. אמנם מדובר בעיקר בבשרים וירקות צלויים על פחמים, אך יש לכך הרבה מאוד משמעות מעבר. אנו בקייטרינג דופלקס נדאג לספק לכם קייטרינג על האש לאירועים קטנים, שיאפשר מפגש אנושי מרתק עם כל מה שמחפשים בחגיגה. שף מקצועי ילווה אתכם בכל הליך הבחירה, וידאג לשביעות רצון מלאה בכל מנה אותה תבחרו להכניס לתפריט. 

אפשרויות בלתי מוגבלות מוצעות למענכם בעת הזמנת קייטרינג אצלנו בדופלקס. כחלק מפתרונות איכותיים, ניתן לכלול גם חלופות שיתאימו עבור צמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות מבין קהל המוזמנים שלכם. אירועים על האש כוללים בעיקר חגיגת בשרים שינעמו כל חיך באשר הוא, ואנו נדאג למלא את הערב באיכות הגבוהה ביותר. ניתן לערוך את האירוע במגוון מקומות עיקריים, לרבות פארקים, גינות פרטיות, בתים. 

למחפשים ליצור אירוע מיוחד ושונה במהותו מכל מה שהיה מוכר מהעבר, ניתנת הזדמנות פז לקדם את החזון הספציפי. צוות מקצועי אותו נספק עבורכם בקייטרינג דופלקס ידאג להוביל אתכם לכדי סיפוק כלל הרצונות. בקשות מיוחדות יתקבלו בברכה ויסייעו לכולם ליהנות מערב המותאם באופן אישי. צורות הגשה מיוחדות יהפכו את החוויה לאיכותית, בהתאם לאווירה שהמקום בו תבחרו לחגוג יקנה. את הפתרונות אותם אנו מציעים נוכל לממש בכל מקום בארץ, לרבות באלו הפרטיים. אם יש לכם רעיון אותו אתם מעוניינים לממש, אל תהססו ופנו אלינו. 

ההבטחה להפיק את האירוע מהצד של תחום המזון, יעמוד לרשותכם בכל עת שתבקשו. אנו מאמינים כי איכות גבוהה פירושה גם מתן שירות טוב ומקצועי, ויש לנו את כל הכלים לספק זאת. 

קייטרינג צמחוני - מחיר / מחירים

אנו, ב"הקייטרינג" מתמחים בהפקתו ויצירתו של כל אירוע, גדול כקטן, מפואר או צנוע וסולידי.

לפרטים נוספים