ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג צמחוני

ודאי שמתם לב שיותר ויותר ישראלים, בוחרים בשנים האחרונות, כחלק ממגמה עולמית, להפסיק לצרוך בשר. יכול להיות שגם אתם נמנים עליהם. בטרם הפך נושא הצמחונות לפופולארי, קייטרינג צמחוני היה סוג של פשרה. חברות קייטרינג הציעו כמובן שפע של מנות צמחוניות, אולם קשה לומר שהן השקיעו מאמצים מיוחדים על מנת ליצור מנות צמחוניות מרגשות וטעימות באמת. את רוב המאמצים השקיעו חברות הקייטרינג במנות בשריות והצמחונים נאלצו להסתפק במנות שכאילו יצאו ידי חובה. לשמחתו של כל מי שהחליט להפסיק לצרוך בשר, המצב השתנה משמעתית. המגמה הצמחונית הגוברת והביקוש לתפריטים צמחוניים הביאה לכך שכיום עומד בפני המעוניינים בקייטרינג צמחוני, שפע של אפשרויות.

אם אתם מתכננים אירוע ומעוניינים בקייטרינג צמחוני, הגעתם למקום הנכון. כאן באתר קייטרינג דופלקס, תוכלו למצוא מבחר חסר תקדים בהיקפו של הצעות לקייטרינג צמחוני איכותי וטעים, במחירים המשתלמים ביותר ובכל הסגנונות. ההחלטה שלכם להיות צמחונים לא אמורה לגרום לכם להתפשר על הטעם. גם לצמחונים מגיע ליהנות ממנות מורכבות ומשירותי קייטרינג איכותיים ומקצועיים, שתוכלו למצוא אצלנו. 

שף מקצועי וצוות עשיר ניסיון וידע, ילוו אתכם החלק מהרגע הראשון ויספקו חוויה כוללת ובלתי מתפשרת. אנו מתחייבים לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה, לרבות קביעת פגישות מסודרות לשביעות רצון מלאה. מנות צמחוניות מגיעות בדרך כלל כנלוות לתפריט קיים, אך אצלנו ניתן להפוך אותם לבורג מרכזי שיחבר את חלקי המזון באירוע. 

קייטרינג לאירוע עסקי/חברה

"הקייטרינג" הינה חברה מובילה בתחום הקייטרינג וההסעדה.

לפרטים נוספים