ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

שירותי קייטרינג מחיר / מחירים בירושלים

ירושלים היא עיר קודש הפונה למספר תרבויות ועמים. אירועים מתקיימים בה באופן שותף ומאפשרים ליצור את הפתרון הטוב ביותר עבור כולם. איכויות גבוהות מחייבות גם שירות ברמה דומה, ואנו בקייטרינג דופלקס יודעים לעשות זאת בדרך הטובה ביותר. אם אתם מעוניינים ליצור את הפתרון שישלב את כל מה שאתם זקוקים לו, הגעתם למקום הנכון ביותר מבחינתכם. אנו מעניקים שירות כולל המציג לעולם מנות מקוריות פרי יצירתו של שף עתיר ניסיון. 

בירושלים מתגוררים שומרי כשרות, שאנו נייצר עבורם תפריט כשר כולל תעודה מתאימה. מבין המנות ניתן לבחור בחלופות עבור צמחונים, טבעוניים ובעלי רגישויות, וזאת במטרה לענות על צרכים מגוונים וליצור אירוע שכולם יוכלו ליהנות ממנו. את התפריט תוכלו להרכיב מתוך שלל מנות שיוצגו לפניכם בפגישה, ומומלץ לבחור באופן מגוון במטרה להבטיח הנאה מקסימלית של כלל הנוכחים. 

אנו נגיע אליכם לכל מקום בו תבחרו לחגוג, לרבות פארקים, גנים פרטיים, בתים וכל חלל שתבחרו. קביעת תקציב יוכל להשפיע על כמות המנות, שיוכלו להיות מוזלות יותר במידה ומצמצמים כמויות או לחילופין במספר המוזמנים. צורות הגשה גם הן נתונות לשיקולכם הבלעדי, שבין החלופות ניתן למצוא מגשי אירוח, הגשה אישית באמצעות מלצרית ובופה לשירות עצמי. אתם אלו שתקבעו כיצד האירוע שלכם יראה ואת גודלו, אנו נהיה כאן לעזר לכל שאלה או בקשה ונפיק את הכל למען שביעות רצונכם.